308 , 308 ,

لگوی سایت
308
بانک,لوازم جانبی,ساعت دیواری,ست مدیریتی رومیزی,ست ابزار,ست مسافرتی،محصولات چرمی،محصولات فروشگاهی،گوناگون,محصولات,هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه,هدایای تبلیغاتیارزان,هدایای تبلیغاتی نفیس,قلم و خودکار لاکچری,کتب لاکچری,شکلات تبلیغاتی اختصاصی,انواع سالنامه و دفتر یادداشت,دفتر سالنامه مدرن,دفتر سالنامه کلاسیک,سالنامه رومیزی,سالنامه دیواری,دفتر یادداشت و تلفن, تمامی سالنامه ها97,هدایای ویژه خاص,هدایایویژه جدید,هدایای تبلیغاتی خاص,هدایای تبلیغاتی,هدایای تبلیغاتی جدید,هدیه تبلیغاتی جدید,
تصاویر
بیشتر
308
(1)
(0)
308
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
308
تعداد عدد
قیمت کالا
23,000 تومان
فلش مموری تبلیغاتی
  امروزه استفاده از فلش مموری تبلیغاتی مموری تبلیغاتی ها جزو اساسی ترین بخش های نگهداری و حمل اطلاعات شده است. شما با استفاده از فلش مموری تبلیغاتیمموری تبلیغاتی ها می توانید اطلاعات خود را به همه جا منتقل کنید. فلش مموری تبلیغاتی مموری تبلیغاتی ها با استفاده از پورت USB به کامپیوتر و وسائل الکترونیکی متصل می شوند و اطلاعات را رد و بدل می کنند.
نوع USB فقط یکی از مدل های موجود برای حافظه های فلش مموری تبلیغاتیبوده و دوربین های دیجیتال و گوشی های موبایل نیز از کارت های حافظه فلش مموری تبلیغاتیبهره مند شده اند. پس بد نیست کمی بیشتر با حافظه های فلش مموری تبلیغاتی آشنا شده و با ساختار آنها آشنا شویم. قبل از هر چیز خوب است بدانید واژه "Cool Disk" که برخی برای اشاره به حافظه های فلش مموری تبلیغاتی به کار می برند، در واقع نام تجاری یکی از اولین حافظه های فلشی بود که وارد بازار ایران شد و شهرت خوبی یافت، اما اکنون در بازار وجود ندارد پس سعی کنید از عبارت حافظه فلش مموری تبلیغاتیUSB برای این محصولات استفاده کنید.
- ساختار فلش مموری تبلیغاتی
ابعاد کوچک حافظه های فلش مموری تبلیغاتی نشان دهنده این است که این وسایل نباید ساختاری پیچیده داشته باشد. به طور کلی و به زبان ساده، یک حافظه فلش مموری تبلیغاتی دارای چیپست حافظه، کنترلر و پورت اتصال است.
پورت شما می تواند USB یا از اتصالات مخصوص کارت های حافظه SD،microSD ،MMC یا مدل های دیگر باشد. کنترلر، پلی میان پورت و حافظه بوده و مدیریت نقل و انتقال اطلاعات را به عهده دارد.
حافظه ذخیره سازی نیز که به آن حافظه NAND Flash می گویند، محل ذخیره سازی اطلاعات است. این حافظه دارای ظرفیت های مختلفی است و سرعت انتقال اطلاعات در آن می تواند، متغیر باشد.
در برخی موارد، کنترلر و حافظه با یکدیگر جمع شده و در برخی دیگر از حافظه های فلش مموری تبلیغاتی که از فناوری (COB (Chip On Borad در آنها استفاده شده است، همه چیز روی یک بورد جمع می شود. حافظه های ساخته شده با این فناوری عموما اندازه ای بسیار کوچک و ضخامتی کم دارد، پس انتظار سرعت انتقال اطلاعات بالا از آنها نداشته باشید.
سرعت انتقال اطلاعات به سه جزء اصلی ذکر شده وابسته است. اگر حافظه ذخیره سازی سریع باشد، کنترلر قدرتمندی با قابلیت پشتیبانی از فناوری های جدید انتقال اطلاعات داشته و از پورت سریع USB 3.0 نیز پشتیبانی کنید، می توانید سرعت انتقال اطلاعات بالا (و البته قیمت بالاتر) را انتظار داشته باشید.
در مورد حافظه های سریع، عموما سازندگان حداکثر سرعت انتقال اطلاعات را روی محصولات خود ذکر می کنند که البته ممکن است در عمل به دست نیاید در مورد حافظه های USB 2.0 سریع، سرعت خواندن و نوشتن می تواند به حدود 10 تا 35 مگابایت در ثانیه برسد. در مورد حافظه های معمولی USB 2.0 و مدل های COB، سرعت خواندن و نوشتن به ترتیب حدود 20 و 5 مگابایت در ثانیه است که برای انتقال فایل های حجیم اصلا مناسب نخواهد بود.
در مورد حافظه های USB 3.0 نیز می توانید سرعتی بین 50 مگابایت در ثانیه تا بیش از صد مگابایت در ثانیه را تجربه کنید.
- کلاس های فلش مموری تبلیغاتی
در مورد کارت های حافظه نیز ساختاری مشابه با حافظه های فلش مموری تبلیغاتیUSB وجود دارد، اما برای این سری از محصولات استانداردی به نام Class تعیین شده تا به شکل بهتری بیانگر سرعت انتقال اطلاعات در این محصولات باشد.
حافظه Class 10 سریع ترین حافظه در میان کلاس های عرضه شده است و در مقایسه با یک حافظه معمولی کلاس 4 قیمتی بالاتر دارد. به تازگی استاندارد جدیدتری به نام UHS نیز معرفی شده است که بیانگر سرعت بالاتر برای کارت های حافظه است و با نشان U روی کارت های حافظه نمایان می شود.
استاندارد UHS مخفف عبارت Ultra High Speed بوده و اکنون نسخه UHS-I ارائه شده است که سرعت انتقال اطلاعات در آن می تواند حداکثر به 104 مگابایت در ثانیه برسد. (رسیدن به این سرعت به اجزای داخلی کارت حافظه و دستگاهی که از آن استفاده می کنیم بستگی دارد) نشان دیگری که ممکن است روی کارت حافظه ببینید SDHC و SDXC است.
در ابتدای ورود کارت های حافظه به بازار حجم آنها کم بود و دستگاه ها نیز با همین حجم کم روزگار سپری می کردند. با استانداردهای قدیمی امکان استفاده از کارت های حافظه با ظرفیت بیشتر (مانند 4 گیگابیت) وجود نداشت و به همین دلیل استاندارد SDHC معرفی شد که هم سرعت بالاتر و هم ظرفیت بیشتر را پشتیبانی می کرد. برای پشتیبانی از این کارت های حافظه دستگاه (مانند دوربین دیجیتال) شما باید از آن پشتیبانی کنید.
SDXC نیز همانند SDHC برای پشتیبانی از حافظه های با سرعت و حجم بالاتر معرفی شده است. اگر یکی از دستگاه های دیجیتالی جدید را دارید، خیلی نباید نگران این دو عبارت باشید، زیرا به احتمال زیاد دستگاه شما از آن پشتیبانی خواهد کرد.
- چه فلش مموری تبلیغاتیمموری تبلیغاتی را باید تهیه کرد
همان طور که اشاره کردیم، انواع و اقسام حافظه های فلش مموری تبلیغاتیموجود در بازار ممکن است خرید آنها را دشوار کند، اما در واقع انجام این کار چندان هم مشکل نیست و تنها کاری که باید انجام دهید، خرید آنها بر اساس نیازتان است.
اگر یک دوربین دیجیتال قدیمی دارید که حجم هر عکس آن چندان زیاد نیست، نیازی هم به خرید یک کارت حافظه پرسرعت نخواهید داشت. کسانی که می خواهند عکس های پی در پی با دوربین گرفته و حجم اطلاعات بالایی را در هر لحظه به دوربین خود انتقال دهند به کارت های حافظه پرسرعت نیاز دارند.
دارندگان گوشی های موبایل هوشمند پیشرفته نیز باید پول بیشتری خرج کرده و یک کارت حافظه سریع خریداری کنند تا با مشکل کند شدن گوشی در دسترسی به اطلاعات ذخیره شده روی کارت حافظه برخورد نکنند.در مقابل اگر دانشجو هستید و کل کاری که انتقال می دهید انتقال فایل های مرتبط با درس و پروژه های دانشگاهی است، چندان به یک حافظه سریع و گران قیمت نیاز ندارید و می توانید با یک نمونه معمولی نیز سر کنید.
همچنین اگر حافظه فلش مموری تبلیغاتی شما قرار است در خودرو مورد استفاده قرار بگیرد و موسیقی از روی آن پخش شود، بهتر است سراغ یک نمونه کوچک از سری حافظه های COB بروید. سرعت انتقال اطلاعات این حافظه ها برای پخش موسیقی در خودرو کاملا مناسب خواهد بود.
- کدام فلش مموری تبلیغاتیمموری تبلیغاتی اصل است
خوشبختانه قیمت حافظه فلش مموری تبلیغاتی یکی از مواردی است که می تواند راهنمای خوبی برای خرید این محصولات باشد. یک حافظه فلش مموری تبلیغاتی سریع، گران قیمت است و یک حافظه فلش مموری تبلیغاتی معمولی قیمت پایینی دارد. ظرفیت نیز روی قیمت تاثیرگذار است و با کمی گشت و گذار در قیمت ها بخوبی این مسأله را درک خواهید کرد.
پس هیچ گاه به دستفروشی که در حال فروش یک حافظه 32 گیگابایتی به قیمت یک حافظه هشت گیگابایتی است اعتماد نکنید. این حافظه های فلش مموری تبلیغاتی معمولا دارای ظرفیت 2 یا 4 گیگابایت است که با دستکاری نرم افزاری ظرفیت بالاتری را نمایش می دهد، اما یک بار نوشتن حجم زیادی از اطلاعات روی این حافظه فلش مموری تبلیغاتی به طور کامل آن را از کار خواهد انداخت و شما هم پول و هم اطلاعات ارزشمند خود را از دست خواهید داد.
- چطور باید از فلش مموری تبلیغاتیمموری تبلیغاتی ها حفاظت کرد
از آنجا که حافظه های فلش مموری تبلیغاتی فاقد قطعه مکانیکی است، مقاومت بسیار بیشتری در برابر سقوط یا ضربه دارد. با این حال اتصالات داخلی آنها همچنان آسیب پذیر بوده و در برابر ضربات شدید ممکن است آسیب ببیند.
در این میان حافظه های COB به علت ساختاری که دارد مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد. (با این حال خم شدن همچنان می تواند به این سری نیز آسیب برساند) از دیگر توصیه هایی که شاید کمی عجیب به نظر برسد، توصیه به عدم اتصال حافظه فلش مموری تبلیغاتیبه پورت های USB جلوی کیس است. این توصیه از آنجا نشات می گیرد که بسیاری از کیس های ارزان قیمت (که خیلی از کاربران در اختیار دارند) دارای بورد بی کیفیت و اتصالات ضعیف در پورت های جلو بوده یا اتصال آن به مادربورد به درستی صورت نگرفته است.
به همین دلیل ممکن است در زمان انتقال برق مورد نیاز برای حافظه های فلش، ثبات کافی وجود نداشته باشد و به اطلاعات و حافظه فلش مموری تبلیغاتی آسیب برسد. در نهایت فراموش نکنید قبل از جدا کردن حافظه فلش مموری تبلیغاتی از سیستم از گزینه Safe Remove استفاده کنید یا مطمئن شوید که اطلاعات در حال رد و بدل شدن نیست.
انجام ندادن این کار و جدا کردن حافظه فلش مموری تبلیغاتیدر حالی که اطلاعات در حال انتقال است می تواند به اطلاعات ذخیره شده روی حافظه فلش مموری تبلیغاتی آسیب برساند و ممکن است مجبور به فرمت کردن حافظه فلش مموری تبلیغات یشوید.
#فلش_مموری_تبلیغاتی
ساک دستي مسافرتي,ساک دستي پارچه اي,الگوي ساک دستي کاغذي,ساک دستي پارچه ای تبليغاتي,قیمت ساک دستي تبليغاتي,خريد ساک دستي,نمونه ساک,الگوی ساک دستی کاغذی,ساک دستی کاغذی تبلیغاتی,ساک دستی تبلیغاتی,ساک دستی ارزان,ساک دستی کاغذی با کیفیت,تولید ساک دستی کاغذی,آموزش ساک,ساک دستی,ساک دستي مسافرتي,ساک دستي پارچه اي,الگوي ساک دستي کاغذي,ساک دستي پارچه ای تبليغاتي,قیمت ساک دستي تبليغاتي,خريد ساک دستي,هدایای تبلیغاتی جدید ترین هدایای تبلیغاتی خاص نظیر خودکار تبلیغاتی ، فلش مموری، هدیه ی مدیریتی، پاور بانک برای سازمان ها و شرکت ها,تامین هدایای تبلیغاتی برای سازمان ها و شرکت ها,هدایای تبلیغاتی خاص,هدایای مدیریتی,مجموعه متنوع هدیه تبلیغاتی,هدایای تبلیغاتی,خلاقانه,سررسید 97,خودکار تبلیغاتی,ساعت تبلیغاتی,ساعت دیواری,ساعت رومیزی,فلش مموری تبلیغاتی,ست رومیزی مدیریتی,ساک دستی,کیف سمیناری,گروه هدایای تبلیغاتی تولید کننده ارزنده ترین و موثرترین هدایا شامل: ماگ,فلاسک،جعبه پذیرایی،ساک دستی،کلاه,تی شرت،فولدر,یادداشت,سررسید,تقویم,استیکی نت,خودکار,فلش مموری,پاور بانک,لوازم جانبی,ساعت دیواری,ست مدیریتی رومیزی,ست ابزار,ست مسافرتی،محصولات چرمی،محصولات فروشگاهی،گوناگون,محصولات,هدایای تبلیغاتی خاص و خلاقانه,هدایای تبلیغاتیارزان,هدایای تبلیغاتی نفیس,قلم و خودکار لاکچری,کتب لاکچری,شکلات تبلیغاتی اختصاصی,انواع سالنامه و دفتر یادداشت,دفتر سالنامه مدرن,دفتر سالنامه کلاسیک,سالنامه رومیزی,سالنامه دیواری,دفتر یادداشت و تلفن, تمامی سالنامه ها97,هدایای ویژه خاص,هدایایویژه جدید,هدایای تبلیغاتی خاص,هدایای تبلیغاتی,هدایای تبلیغاتی جدید,هدیه تبلیغاتی جدید,
شرکت سازنده